Krzysztof Powązka

Krzysztof Powązka

Broker nieruchomości ?

Rating: 4 ?
Swoją przygodę z nieruchomościami zacząłem od pierwszej książki, co miało wpływ na kolejne zdobywanie wiedzy w tej dziedzinie. Pierwsze szkolenia, inwestycje, sprzedaże inspirowały mnie do rozwijania się w tej branży. W pracy wyróżnia mnie umiejętność analizy potrzeb klienta, cierpliwość, nieszablonowość i zaangażowanie. Dziś pomagam swoim klientom w zakupie i sprzedaży nieruchomości, wykorzystując szerokie spojrzenie i znajomość obecnych trendów na rynku. Zapraszam do współpracy klientów indywidualnych jak i inwestorów.
W czym mogę Ci pomóc? Domy, Inwestycje w nieruchomości, Mieszkania, Nieruchomości luksusowe, Rynek wtórny, Sprzedaż, Wynajem
Znajomość języków: Polski

Dane kontaktowe

+48 575 111 pokaż!

Opinie

 • Elżbieta Irena 17.04.2020
 • Pan Krzysztof Powazka poza niezwykła uprzejmością i wykazał perfekcję wykonywanych czynności- godnego -profesjonalnego agenta nieruchomości! Z wielka przyjemnością polecam Pana Krzysztofa - kłopoty. I trudność wyboru nowego mieszkania pod Jego opieka stają się przyjemnością!
 • Katatzyna 18.05.2020
 • Nie często zdarza się, że Agent jest tak zainteresowany potrzebami klienta. Bardzo profesjonalny i zaangażowany. Czekamy teraz na oferty :-)
  Bardzo dziękuję za wysoką ocenę. Zależy mi aby moi klienci zawsze byli zadowoleni :-)
  Krzysztof Powązka
  Metrohouse, Warszawa - Sadyba

Moje oferty (0)

Brak nieruchmości spełniających kryteria wyszukiwania!
 • 0

Krzysztof Powązka

Broker nieruchomości
Rating: 4 ?