Obiekt na sprzedaż, Kościerski, Dziemiany gm, Dziemiany

Numer zlecenia DALI446
2 400 000 PLN   2 800 000 PLN   0 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Gospodarstwo rolne, na której prowadzona jest działalność agroturystyczna.

Posiadłość przystosowana do agroturystyki na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego położona wśród lasów, jezior o powierzchni 10,27ha. Na terenie posiadłości stoją 4 budynki z 2002 roku: dom mieszkalny częściowo podpiwniczony (300m2 pow mieszkalnej), budynek turystyczny: szeregowiec z czterema segmentami na 24 miejsca noclegowe, garaż na 2 samochody z nadbudową mieszkalną ( 2 pokoje, kuchnia i łazienka), budynek stajni ( na parterze 170m2, na piętrze mieszkanie dla stajennego: pokój i wc) oraz zarybiony staw ok 1ha. Budynek mieszkalny posiada ogrzewanie olejowe, zaś pozostałe budynki elektryczne. Obiekty mają własne ujęcie wody ze studni głębinowej oraz szambo.

Stan techniczny obiektów idealny. Gotowy produkt inwestycyjny nie wymagajacy nakładów.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
15 449 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Justyna Bielecka
Ekspert kredytowy Credipass
Kościerski, Dziemiany gm, Dziemiany
 Cena:  2 400 000 PLN
 Powierzchnia:   0.0  m2
 Liczba zabudowań:  0

Maciej Górka

Kierownik biura