Obiekt na sprzedaż, Rzeszów

Numer zlecenia PUWA596
5 250 000 PLN   6 150 000 PLN   3 409 za m2
Powierzchnia:
1 540.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Centrum handlowe

Opis

Budynek o powierzchni łącznej 1540 m2, położony na działce o powierzchni 26,3 arów.

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna z wynajętym parterem przez sieciowy sklep spożywczo-przemysłowy, położony w Rzeszowie bezpośrednio przy ulicy Jana Pawła II na osiedlu Budziwój.

Nieruchomość składa się z 3 kondygnacji: Parter pow. 506,09 m2 sklep branży spożywczej, wejście główne oraz zaplecze logistyczne. Piętro I pow. 515,00 m2 sala balowo-bankietowa na 180 osób, kuchnia, toalety, szatnia Piętro II pow. 519,09 m2 18 pokoi z łazienkami. Część hotelowo-bankietowa sprzedawana jest w stanie deweloperskim.

Wnętrze znakomicie rozplanowane. I piętro składa się z sali głównej, miejsca dla orkiestry, magazynku na zimne napoje, miejsca na szwedzki stół, toalety damskiej oraz męskiej, rozbudowanej kuchni, a także sali dla kierownika obiektu. Dodatkowa, ewakuacyjna klatka schodowa z sali głównej. Na II piętrze przygotowany magazyn na pościel oraz niezbędne akcesoria. Budynek położony bezpośrednio przy drodze głównej, asfaltowej z bezpośrednimi wjazdami. Wszystkie media.Ogromnym atutem obiektu jest istniejący już duży najemca na parterze, sieciowy sklep branży spożywczo-przemysłowej generujący w sposób ciągły dodatkowy dochód. Umowa długoterminowa podpisana na 20 lat.

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPU i SPRAWDZONE NIERUCHOMOŚCI

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
24 377 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jolanta Piesiak
Ekspert kredytowy Credipass
Rzeszów
 Cena:  5 250 000 PLN
 Powierzchnia:   1 540.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Paweł Bednarczyk

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?