2016-07-29

Metrohouse jest największą siecią franczyzową na rynku nieruchomości w Polsce – częścią węgierskiego holdingu Duna House. Każdego roku przeprowadzamy kilka tysięcy transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości na terenie całego kraju, świadcząc również usługi z zakresu pośrednictwa kredytowego.

Do naszych oddziałów na terenie całej Polski poszukujemy kandydatów ma stanowisko:

Analityk kredytowy

Jeżeli:

  • chcesz zarabiać naprawdę dobre pieniądze
  • chcesz mieć dostęp do największej bazy klientów poszukujących do zakupu nieruchomości
  • potrafisz budować relacje z Klientami i przekazywać skomplikowaną wiedzę finansową w sposób w pełni zrozumiały
  • chcesz współpracować z największą siecią agencji nieruchomości w Polsce

Dołącz do zespołu analityków kredytowych Gold Finance!

Obowiązki:

  • obsługa klienta w zakresie pośrednictwa kredytowego
  • analiza formalna i cenowa ofert instytucji finansowych pod kątem oczekiwań i możliwości klienta
  • pomoc w procesie kompletowania dokumentacji do wniosku kredytowego
  • koordynowanie procesu kredytowego do momentu wypłaty kredytu
  • pomoc we wszelkich zagadnieniach związanych z obsługą kredytu

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane - ekonomia, zarządzanie, finanse)
  • min. 3 - 4 lata doświadczenia w obsłudze Klienta w pośrednictwie finansowym (kredyty hipoteczne)
  • znajomości ofert bankowych
  • znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności sprzedażowych
  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami

Oferujemy:

  • nowoczesną technologię i bazy klientów
  • stałą współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • autorskie oprogramowanie
  • dużą samodzielność działania
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Miejsce pracy:

  • wybrane oddziały Metrohouse w całej Polsce

Jak aplikować:

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o wysłanie maila z CV na adres praca@metrohouse.pl w tytule maila wpisując Analityk kredytowy oraz nazwę miasta, w którym zamierzasz rozpocząć pracę. (np. Ekspert Kredytowy Wrocław).

Gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Metrohouse Franchise S.A. danych osobowych w celach rekrutacji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym

Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!

Nasi klienci powiedzieli

Dnia 16.05.2017r sfinalizowałam zakup mieszkania za pośrednictwem Pana Dawida Grodzickiego. Postanowiłam wyrazić swoją opinię na temat otrzymanego przed Pana Dawida wsparcia podczas całego procesu sprzedażowego pisemnie, gdyż postawa jaką zaprezentował ww. doradca zasługuje na szczególne uznanie i wdzięczność. Pragnę serdecznie podziękować Panu Dawidowi za jego rzetelność i fachowość.

— Anna T., Warszawa