2016-07-29

Zostań kierownikiem biura
w Metrohouse!

Czy wiesz, co jest gwarancją prawidłowego działania zespołu agentów nieruchomości? Wyśmienity manager! Lider, który swoim dotychczasowym doświadczeniem i umiejętnościami w zarządzaniu potrafi zmotywować swoich doradców i wskrzesić w nich ducha pracy w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia.


W Metrohouse przywiązujemy dużą wagę do obsadzania stanowisk kierowników zespołów. Osoby pracujące jako managerowie to m.in. agenci, którzy swoją pracą udowodnili, że warto powierzyć im odpowiedzialne zadanie, jakim jest tworzenie i zarządzanie zespołem. Rozpoczynając współpracę z nowym agentem nieruchomości, liczymy na to, że w przyszłości otrzyma on szanse na kierowanie własnym biurem albo, co także wielokrotnie się zdarzyło, otworzy własne biuro nieruchomości w ramach sieci Metrohouse.

 

Oprócz wyróżniających się doradców, którzy otrzymali szanse kierowania własnym oddziałem zapraszamy też do współpracy wszystkich kandydatów, którzy chcą rozwijać własną karierę w czołowej firmie pośrednictwa nieruchomościami.

 

Od osób aplikujących na stanowisko kierownika biura oczekujemy:

  • umiejętności kierowniczych i doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • silnej motywacji, by z sukcesem realizować postawione przed Tobą cele handlowe
  • dyspozycyjności i dobrej organizacji pracy własnej i zespołu
  • doświadczenia w branży nieruchomości (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku)

Jeżeli chcesz aplikować na stanowisko Kierownika Oddziału prosimy o wysłanie maila z CV na adres praca@metrohouse.pl w tytule maila wpisując Manager zespołu  oraz nazwę miasta, w którym zamierzasz rozpocząć pracę. (np. Manager zespołu Wrocław).

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Wasz przedstawiciel, Pani Danuta Gołuńska zasługuje na wyróżnienie. W moim życiu miałem do czynienia z różnymi pośrednikami, ale z tak taktowną, kulturalną i merytoryczną obsługą spotkałem się po raz pierwszy. Z tego miejsca, na Państwa - Zarządu Firmy ręce pragnę złożyć Pani Danucie słowa uznania i podziękowania."

— Piotr T., Chojnice