2016-07-29

Szkolenia wstępne


W Metrohouse przygotujemy Cię do roli Doradcy. Osoby zarządzające placówkami mogą liczyć na solidną dawkę wiedzy w ramach Akademii Managera.

 


Nie byłeś nigdy agentem? Boisz się, że nie dasz sobie rady, bo nie masz doświadczenia w branży nieruchomości?
 

Jakość oferowanych usług jest kluczowym elementem strategii Metrohouse. Dlatego tak ważne dla nas jest zapewnienie naszym pracownikom jak najlepszej edukacji i możliwości nieustannego rozwoju. W tym celu Dział Wdrożeń Metrohouse stworzył program wstępnych szkoleń oraz możliwość odbycia praktyk wewnątrz działu.

 

Jaki jest cel szkoleń Metrohouse?

Zawód pośrednika nieruchomości opiera się na relacjach z klientami, dlatego główny nacisk kładziemy na praktyczne przygotowanie do zawodu. Szkolenia Metrohouse są prowadzone przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie nieruchomości. Są to osoby, które podczas swojej kariery przeszły przez jej różne szczeble – często zaczynając od pracy pośrednika, a kończąc na stanowisku kierowniczym. Mają doświadczenie zarówno w prowadzeniu transakcji z klientami, jak i zarządzaniu zespołem ludzi.
 

Do kogo skierowane są szkolenia Metrohouse?

Cykle szkoleń oraz praktyk organizowanych przez Metrohouse przeznaczone są dla agentów oraz franczyzobiorców – już należących do sieci oraz dopiero zaczynającym współpracę z nią.

 

Przyszłym właścicielom franczyz oferujemy miesięczne praktyki podczas których poznają codzienną pracę agenta. Odbywają się one w Dziale Wdrożeń w Centrali Metrohouse w Warszawie. Dają możliwość praktycznej nauki działania systemu CRM, odbycia spotkań z klientami pod okiem doświadczonych mentorów, a także poznania zasad współpracy z doradcami finansowymi.

 

Partnerzy Franczyzowi mają również możliwość regularnego poszerzania swojej wiedzy z zakresu nieruchomości i pracy z klientem podczas cyklu szkoleń ,,Akademia Managera”.

 

Szkolenia wstępne

Nowym agentom zapewniamy przygotowanie do zawodu w postaci profesjonalnych szkoleń. Zajęcia trwają 5 dni (tydzień roboczy) i kończą się testem z przekazanej wiedzy. Szkolenie składa się z części praktycznej oraz teoretycznej i obejmuje m.in. następujące zagadnienia:

  • Prawo i podatki
  • Umowa pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
  • Rynek pierwotny
  • Przyjęcie nieruchomości do bazy Metrohouse
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów
  • Kwestie związane z finansowaniem zakupu
  • Umowa z klazulą wyłączności
  • Wycena nieruchomości
  • Negocjacje

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o wysłanie maila z CV na adres praca@metrohouse.pl w tytule maila wpisując Doradca ds. nieruchomości oraz nazwę miasta, w którym zamierzasz rozpocząć pracę. (np. DORADCA DS.NIERUCHOMOŚCI Wrocław).

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

Dnia 16.05.2017r sfinalizowałam zakup mieszkania za pośrednictwem Pana Dawida Grodzickiego. Postanowiłam wyrazić swoją opinię na temat otrzymanego przed Pana Dawida wsparcia podczas całego procesu sprzedażowego pisemnie, gdyż postawa jaką zaprezentował ww. doradca zasługuje na szczególne uznanie i wdzięczność. Pragnę serdecznie podziękować Panu Dawidowi za jego rzetelność i fachowość.

— Anna T., Warszawa